قوانین استفاده و حقوق متقابل

  3-3-1398 تیم توانیاز

پذیرش شرایط:

دسترسی و استفاده از وبسایت "توانیاز " (tavaniaz.ir/tavaniaz.com) منوط به پذیرش قوانین و شرایط درج شده در سایت می‌باشد. خواهشمند است به هیچ عنوان از مطالب و مندرجات این وبسایت برخلاف قوانین و شرایط مجموعه توان نیاز پارسیان و کشور جمهوری اسلامی ایران استفاده ننمایید. با استفاده از این وبسایت شما کاربر محترم شرایط را قبول نموده‌اید. اگر به هر دلیلی با موارد مطرح شده موافق نیستید از شما تقاضا داریم کار با وبسایت را خاتمه بخشید و مراتب را با ما در میان بگذارید تا با کمک شما مشکلات احتمالی را مرتفع سازیم.

توصیه:

هرچند در تهیه و تولید محتوای این وبسایت تمام تلاش ما بر این بوده و هست که مطالب صحت و اعتبار لازم را داشته باشند، توصیه می‌شود تصمیمات خود را صرفا بر اساس این مطالب اتخاذ نکنید.

تعییرات وبسایت:

تغییرات از قبیل پاک‌سازی و جایگزینی دائم و یا موقتی محتوای وبسایت از حقوق محفوظ مجموعه توان نیاز پارسیان می‌باشد که امکان دارد بدون اطلاع کاربران صورت پذیرد و ادامه استفاده شما از وبسایت توانیاز به نوعی قبول شرایط مندرج در این بخش می‌باشد. لینک به وبسایت‌های دیگر‌: در بخش‌هایی از این وبسایت لینک‌هایی به مجموعه‌ها و سازمان‌های دیگر وجود دارد. از آنجایی که مجموعه توان نیاز پارسیان بر روی محتوای آن‌ها نظارتی ندارد، مسئولیتی نیز متوجه شرکت توان نیاز پارسیان نخواهد بود.

کپی رایت و حقوق ناشر:

تمام حقوق مادی و معنوی تمامی محتوای متنی و چندرسانه‌ای تولید شده توسط مجموعه توان نیاز پارسیان و تمامی فرایندهای ذکر شده و مورد استفاده در وبسایت توانیاز متعلق به مجموعه توان نیاز پارسیان بوده و استفاده تجاری و غیر تحصیلی از آن‌ها (اعم از کپی، بازتولید، فروش) بدون اشاره به منبع از لحاظ قانونی نیاز به اجازه کتبی شرکت توان نیاز پاسیان دارد.

مقرارت حاکم بر وبسایت:

تمامی محتوای تولید و منتشر شده در این مجموعه و شرایط استفاده ذکر شده در بالا تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.